Karta: Devítka mečů

Výklad karet on-line zdarma: Na základě synchronicity se nyní díváte na Mečovou devítku. Astroloickým aspektem této karty je Mars v Blížencích. Jste plni sebekritiky a umíte být k sobě krutí. Tvrdé, až vzteklé energie vám přichází i z okolního světa. Může vám z toho být smutno. Okolnosti vás nutí přijmout podmínky, které příliš radosti nepřinášejí.

Tato karta je o ne vždy příznivé etapě ve vašem osudu. Nyní nemáte příliš na výběr, je potřeba počkat na lepší časy. Toto je karta smrti. Ve výkladu vedle figurálních karet ukazuje na lékaře, nebo kněze. Tato karta nabádá pro dnešní den vyhnout se rozhodování. Ve svém výsledku by cena za takové rozhodnutí vyšla draho.

Ve vztazích je Mečová devítka o konfliktech. Ty mohou být s partnerem, nebo s někým v jeho, či vašem okolí. S takovými lidmi lze těžko vyjednávat. Pochopení a empatii v tuto chvíli postrádají. Na hádku jsou však potřeba dva a více lidí. Někdy je lepší se po vzoru tarotového Poustevníka stáhnout do ústraní svého světa.

V pracovní a finanční oblasti tato karta hovoří o špatných podmínkách vlivem všech okolností, nebo nečinnosti. Je možné se zadlužit. Pozor na možnou havárii, či nenadálé výdaje v domáctnosti. Jakýkoliv obchod se nyní nedoporučuje. Devítka mečová je taková výstražná brzda.

Když už jste si tuto kartu přitáhli, možná jste učinili vědomě, či nevědomě nejaké rozhodnutí a tyto nepříjemné astpekty budete chtít ve svém životě změnit a to ať už svoji sebekritiku, kritiku okolí, vlastní kritický pohled na druhé, nedovolit nikomu, aby vás zraňoval a nebo také získat lepší pracovní a finanční podmínky. Máte na to následujících devět týdnů, až měsíců.

 

S láskou vaše Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.