Magie, rituály, přivolání lásky, odčarování…

Někdy  se to pojí s nedostatkem vzájemných citů, nebo se žárlivostí, či strachem z toho, že se vám milovaný člověk vytratí ze života o lásce se často hovoří v tom smyslu, že přináší muka- byť sladká. Pro východní Slovany je velmi časté synonymum pro lásku trpení pro lásku. V kouzlech milostné magie dívky tedy často žádaly, aby pro ně jejich vyvolený trpěl.

Patronkou lásky u Slovanů byla bohyně Lada, symbol všeobjímající lásky, také dárkyní života, ochránkyní dětí a žen. Od Lady odvozujeme slova ladný, soulad, či lehkost a další podobná slova. Jejím synem byl bůh lásky Kupalo. Svátky Lady se slavili od 25.května do 25.června. Během těchto obřadů se tančily tance svargy, které obnovovaly rovnováhu a Ladě se obětovalo. V magii se krom obřadů nových začátků volala i při magii lásky, aby přivolala nové partnery, či milence a naplnila nový pár svojí láskou.  Lidé jí za to obětovali vejce, kaši, zrní, chléb, med, mléko, či olej, nebo různé misky, nebo pohárky.

Jenom málo věcí může potěšit lidi víc, nežli šťastná láska.Když to však nešlo jinak, často se lidé uchylovali k milostné magii.

Milostná magie v sobě nesla jisté riziko, že se vlastně manipuluje s city druhé osoby. O to víc se čarovalo. Pokud vás někdo nemiluje a nechce s vámi být ve vztahu, měli byste mu dovolit odejít. O to více, pokud je již citově zaangažován jinde.

 Pokud však máte jistotu v tom, že vaše city jsou oboustranně silné a ještě nevychladly a důvodem nedorozumění je odlišnost názorů, nebo vašich povah a vy víte že jste ve vztahu ochotni nabídnou  kompromis. Může to mít smysl.

 Myslíte si, že magií změníte charakter a jednání objektu své touhy a věříte, že se celý změní? Potom vaše úmysly nejsou  čisté, štěstí nepřináší a do bílé magie nepatří. Pokud chcete získat bývalého partnera zpět s tím, že se změní, je lepší se zaměřit na přivábení skutečné lásky a ideálního partnera.

Věříte, že vaše vzájemná láska je stále silná a je tu stále ještě naděje na záchranu vztahu? Tady lze hledat pomoc i v magii.

Když má na zpřetrhání vašeho vztahu má na svědomí úlet a váš drahoušek se vám už neozývá může pomoci kouzlo s lahví. Na lístek napište jméno vašeho partnera, stočte do ruličky a vložte do láhve s vodou. Hrdlo láhve uzavřete bílou svíčkou. Při zapalování svíce myslete na to, že tak jako je bílá tato svíce, tak  i váš vztah se bude čistit. Svíci nechte dohořet na bezpečném místě. To co zbude zakopejte pod strom. Kouzlo můžete opakovat. 

Nebo je tu jiné kouzlo a to si žádá, abyste pod své lůžko postavili sklenici s vodou a pod ní daly fotku svého miláčka. Tak jak bude ze sklenice voda ubývat, tak se má stále dolévat. Dělá se to tak dlouho, dokud se vám nevrátí.

Máte zlomené srdce? Může vám pomoci když zapálíte růžovou a modrou svíci a vyslovíte zaklínadlo:

„Pouto citů odešlo a neslouží již více

mé srdce se látá a sílí jako lvice.

Teď odcházejí  bolest a slzy,

mé srdce je svobodné a pravá láska přichází brzy. „

Jak si přivolat lásku?

Vezměte tři provázky různých, vám milých barev. Může to být červená, zelená, či růžová a spleťte z nich copánek. Na konci udělejte uzel a pak další a další až jich bude sedm. Myslete při tom na to, že potřebujete ve svém životě lásku. Poté sebou tento pletenec noste jako talisman, dokud vás nepotká láska. Talisman nerozvazujte. Buď jej spalte, nebo pusťte po vodě.

Znáte ve svém okolí nějaký vám blízký strom, který má přirozenou dutinu, či otvor? Vezmete dva listy stromu a namalujte na ně sebe a podobu člověka, kterého si chcete přitáhnout do života. Listy k sobě sešijte zelenou nití. Poté je dejte do otvoru a poproste strom o přivolání lásky. Pod strom zakopejte patnáct  jednokorunových mincí.

Jak rychle pomocí kouzla zjistíte, že se líbíte i vy objektu svého zájmu?

  Kromě trhání lístků kopretin se osvědčilo ještě další zajímavé kouzlo, staré jako sirky samy. Hlavně, aby nějaký dům nelehl popelem. Vezměte  talířek a na něj se položte čtyři sirky do tvaru kříže hlavičkama k sobě. Střed zapálíme pátou sirkou lehce podeberte a držte kolmo. Nechte sirky dohořet. Na levé straně je osoba na kterou si myslíte a na pravé vy, coby tazatel. Uprostřed může být někdo jiný, třeba sokyně. Podle toho kam se sirky naklání se naklání a jak jsou zkroucené se vine pohled vašeho objevu. Druhá varianta tohoto kouzla se může použít, pokud chcete zjistit, který z vašich nápadníků je ten pravý. Vaše sirka je v tomto případě uprostřed a jeden nápadník je zleva a druhý zprava. Stav ohoření vám napoví.

Máte obavy, že by vám mohl někdo vaši lásku závidět a hatit? Vezměte v první sudý den sudého měsíce, nebo v první den měsíce lichého  jasně žlutou stuhu. Uprostřed navažte tři uzly. Poté stuhu spalte v plameni bílé svíce a popel rozházejte do čtyř světových stran.

Bojíte se, že k vám nebude upřímný? Vezměte purpurovou stuhu, navažte na ní dvanáct uzlů a noste jí na levém zápěstí. Podmínkou je , že stuhu si takto připravíte o půlnoci.

Chcete, aby na vás stále myslel? Potom si na sebe kdykoliv se vidíte kápněte pár kapek olejíčku z fialek.

Máte pocit, že se na vás energeticky útočí sok/yně?

 Vezměte nať pelyňku, asi 100 g a svařte  litr odvaru. Poté  vrbovou kůru, 50 g na litr odvaru bude stačit. Připravte vanu do níž vlijte nejdřív pelyňkový a přesně za čtyři minuty na to vrbový odvar. Koupel opakujte po tři večery.

Chcete ze vztahu ven a partner vás nechce nechat jít?

Trochu jste si pohráli s magií a přičarovali jste si do svého života partnera a nyní víte, že to byla chyba, že se k sobě vůbec nehodíte a vy nevíte, jak z toho ven, když partner je na vás stále více fixován a nejraději by se od vás nehnul ani na metr? Toužíte být opět volní?

Odčarování

Tady pomůže jedna kouzelná bylinka, říká se jí vratič. Má silné očistné účinky a dokáže zvrátit milostné kouzlo. Usušený vratič dejte do vykuřovací misky a v dobře větraném prostranství očaďte něco, co zastupuje vašeho partnera. Třeba fotku, nebo pramínek vlasů. Druhá varianta je, že mu připravíte lázeň, do které přimícháte odvar z vratiče. Máte pocit, že někdo očaroval vás? Totéž aplikujte na sebe.  Chcete na někoho zapomenout? Lžičku květů vratiče zalijte ve sklenici vodou a nechejte přes noc odstát. Při východu slunce si tou vodou opláchněte obličej, krk, prsa a okolí srdce. Zbytek nálevu přeceďte a totéž zopakujte při západu slunce. Budete udiveni, jakou moc mohou bylinky mít. Stejně vám pomůže i bodlák. Pamatujte si však, že po takové koupeli se neotíráte ručníkem, ale necháte se oschnout.

Jiný způsob, jak se osvobodit spočívá v tom, že na dvě hnědé svíce napíšete vaše jména a svážete je červenou nití. Zapálíte svíce. Až oheň bude hořet u jmen, vezme nůžky a pronese zaklínadlo: Přetínám energetické vazby mezi mnou a doplníte jméno. Ruším kouzlo. Jsi volná/ý. Jdi svou cestou. Posléze nůžkami přestřihnete nit, zhasnete svíce a každou z nich hodíte do jiného koše. Nit je třeba hodit na křižovatce dvou cest nebo na konci cesty za sebe přes levé rameno.

Hodně štěstí v lásce

Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.