Jak vyčistit věci z druhé ruky od skrytých energetických nánosů?

V obchodě s oblečením z druhé ruky jste objevili skvělý úlovek, který se zrovna právě hodí do vašeho šatníku, nebo máte oblíbenou sukni po kamarádce, která z ní jaksi vyrostla, koupili jste si krásný starožitný šperk, či repasujete secesní skříňku?

Je čím dále módnější všechno recyklovat a vy nemůžete odolat starodávnému psaníčku?

Na starých věcech často ulpívá energie původních majitelů, která může a nemusí mít šťastný náboj. Jak je to možné a co s tím dělat? Jak se chránit před neviditelnými energetickými přívažky původních majitelů?

Lidská aura na určité energetické frekvenci proniká do okolního prostoru. Někteří proutkaři  umí na základě tohoto vyzařování najít různé věci, patřící dotyčnému jedinci a  poznat, jestli je třeba ještě naživu. Senzitivní lidé se na daného jedince dokážou vyladit a nacítit. Mohou vnímat jeho auru, jeho nálady a charakter. Náš život ovlivňuje spousta dobrých i méně dobrých zpráv, které mají dopad na naši psychiku. V auře člověka je to cítit. Tato energie neviditelně promoří oblečení a předměty, se kterými přišel tento člověk do styku. Každá aura je jiná a má jinou energetickou sílu. Jí prodchnuté věci mohou mít dobrý nebo špatný dopad, když se smísí s aurou nového vlastníka.

Šaty a všechny použité věci jsou před prodejem  dezinfikovány. Nebudou tam žádné bakterie ani choroboplodné zárodky, ale stejně cítíte potřebu je vyčistit, či vyprat, než je začnete používat. Často už pro jejich specifický zápach. Tím však ale nezlikvidujete energie, které tam zůstávají po předchozích majitelích. Jak se jich zbavit? Očistit můžete jak oblečení, tak šperky, koženou galanterii a klidně i oblečení, či další předměty.

1. Zakoupené poklady můžete vykouřit šalvějí a verbenou.

Sušené byliny hoďte na horké uhlíky v nádobě určené pro vykuřování a potřebné věci očistěte vnořením do voňavého dýmu.

2. Vaše úlovky můžete také opláchnout směsí 2 l vody s půl lžičkou lihového octa.

Například nábytek, kabelky, či boty lze otřít vlhkým hadříkem s touto octovou        vodou. Někde se používá zase směs se solí.

3. V kapse či kabelce můžete několik týdnů nosit kousek křišťálu, který pak zakopejte do země. Do skříně pak zase můžete pověsit také sáčky z přírodní tkaniny naplněné šalvějí, tymiánem, či mátou.

Pro Kartářky světla Hel
Foto: Shutterstock

Komentáře jsou vypnuty.