Příběhy ze života aneb jak pomohla kartářka

kartářka, příběhy
Příběhy ze života, příběhy o tom, jak právě vám kartářka pomohla v nelehké životní situaci.
Uvádíme příběhy s vaším laskavým svolením, z pochopitelných důvodů s pozměněnými jmény a místy.

 

Stále nové příběhy:

 

Nevím, zda naše manželství vydrží

kartářka:

Paní Lenka volala naší kartářce, aby se zeptala, zda její manželství vydrží. Byli spolu s manželem již hezkou řádku let, oba ve středním věku. Bohužel, tak jak tomu je i v jiných vztazích, aniž by to musela paní Lenka říkat, karty ukázaly, že její manžel má vztah ještě s jinou ženou. Bylo jasné, že paní Lenka to více než tušila, a protože již nevěděla, co si počít, zavolala nám na výklad karet. Milé ženy, někdy, jako v případě Lenky, to chce zatnout zuby, žít si ve svém vlastním světě, chodit se bavit s kamarádkami, případně kamarády a prostě to nějakou dobu vydržet, než to pana manžela přejde. Lence karty ukazovaly naději, tedy si mohla alespoň trochu psychicky vydechnout.

Najdu si konečně životního partnera?

kartářka:

Na výklad karet nám zavolala slečna Marcela, která sice o partnery až tak nouzi neměla, nicméně vztahy moc dlouho nevydržely a končily rozchodem z její strany. Naše kartářka slečně Marcele vysvětlila, že je potřeba si v sobě samé udělat pořádek, přenastavit se. Pak ji čeká pěkný, dlouhodobý vztah s vytouženým životním partnerem.

Vrátí se ke mně bývalá partnerka?

kartářka:

Pan Milan se nemohl přestat trápit po rozchodu se svojí partnerkou. Moc by si přál, aby se k němu vrátila, aby byly zase spolu. Nevěděl však, zda je to vůbec možné. Zavolal nám tedy na výklad karet. Naší kartářce karty sice ukázaly, že je možné, aby se k sobě vrátili, ale zároveň prozradily, že na pana Milana čeká ještě jiná žena, se kterou může mít mnohem spokojenější vztah. Panu Milanovi se slyšitelně ulevilo.

Líbí se mi kolega, nevím, zda by měl o mě zájem

kartářka:

Slečna Jana volala, že se jí líbí její kolega z práce, ale neví, zda by i on měl o ni zájem, případně jaký by byl jejich vztah. Naše kartářka Janě vyložila karty, které prozradily, že milá Jana by měla mít oči otevřené i pro jiné muže. Karty jí totiž ukázaly, že na ni čeká jiný muž, se kterým může mít velice pěkný vztah.

Dobrá kartářka, věštírna

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.