Vizionářský workshop

numerologievize5HLEDÁNÍ VIZE je jednodenní workshop, který vás zavede přímo k vaší duši. Pomocí jednoduchých otázek a cvičení si ujasníte oblasti vašeho života, ve kterých vynikáte. Ujasníte si, kde se sami se sebou cítíte nejvíce spojení.  Kde leží vaše jedinečnost a jak se s ní spojit a projevit ji navenek.

Výsledek vás překvapí. Budete vědět, proč jste tady, co jste sem přišli dělat. Pak už je jen krůček k realizaci.

Chcete práci, která by vás bavila a naplňovala?

Chcete objevit a naplno rozvinout svůj potenciál?

Chcete prožít svůj život s opravdovou vášní pro všechno, co děláte?

Stále častěji mně oslovují klienti, kteří TOHLE, chtějí. Cítí, že mají na víc.  Jejich současná práce jim přináší uspokojení jen v den výplaty, o nějaké vášni nemůže být řeč.

Stále častěji kolem sebe vidíme lidi, kteří naplňují svou vizi. Jsou plní energie. Oči jim září. Jejich práce je jejich koníček a nejspíš by ji dělali i zadarmo. Každý den prožívají s nadšením. Opravdu žijí.

Chcete to taky?

Pokud následujete svou vizi, nepotřebujete se motivovat a nutit. Jde to samo.

Sama jsem na hledání své vize pracovala několik let.  Zkoušela jsem různé techniky, jak na to. Dostávala jsem nejasné výsledky a mlhavý pocit, že tohle by snad možná mohlo být ono.

Dokud jsem se neseznámila s technikou Sonii M. Miller Vizionářský workshop, kterou používám. Je to velmi jednoduchý systém otázek. A skvěle funguje, protože jsou to otázky, které jsme si nikdy nepoložili a přitom ty jediné správné.  Výsledek víte tak jasně, jako to, jak se jmenujete.

Pokud hledáte svou vizi, správnou cestu vám může ukázat jen někdo, kdo už ji našel, kdo už tou cestou šel. Ráda vám s tím pomůžu.

workshop: Vizionářský workshop

lektor: Jana Stančíková

termín: so 24.1.2015, 14-18 h

místo: Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 – budova Slatinka (Albert), 2.patro

cena: 500 Kč

Svoji účast nahlaste, prosím, na e-mail: dobrakartarkacz@seznam.cz

 

www.numerologiebrno.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.