Průvodce Dobrou kartářkou aneb „Měním svůj život“

Dobrá kartářka je moderní ezoterický online magazín, nebo-li internetový časopis.

Chceme vám pomocí něj poskytnout náhled do světa ezoteriky, magie, věštění a kartářek, astrologie a zároveň do světa, kterým se celá staletí, ne-li tisíciletí, řídili naši předkové.

Věděli, kdy je pro ně dobré například sázet, nechat si spravit zub, počít dítě, postavit dům a tak dále a to tak, aby jejich záměr dopadl zdařile. Řídili se hvězdami, Měsícem, přírodou, radili se s vědmami, kartářkami, léčiteli.

Věda, technika, nekomplexní zdravotnictví přehlušilo naše přirozené schopnosti naslouchat svému nitru, své intuici, svému srdci, řídit se přírodními vlivy, protože i my jsme součástí přírody, ovlivňuje nás energie vesmíru.

Ať už jsme věřící či ne, bez ohledu na vyznání, v jedno věřit můžeme a tím jsou naši andělé strážní. Dozvíte se, jak je přivolat na pomoc, jak si všímat jejich znamení, seznámíte se s andělským posláním.

 

Každý den se můžete podívat horoskop pro svoje znamení zvěrokruhu, v lunárním kalendáři se dozvíte co je právě v ten který den vhodné pro vaše zdraví, například v článku Biorytmy lidského těla zjistíte, jak v průběhu dne pracují naše orgány.

Afirmace a vizualizace vám pomohou splnit si svá přání, v Kouzlech pro každého se dozvíte, jak jednoduše, například za pomocí svíčky, si třeba vykouzlit více peněz nebo novou lásku.

A pokud právě řešíte, jak bude vypadat dál váš vztah, zda vaše podnikání či práce bude úspěšnější, nebo jestli On je ten pravý, pak se můžete rovnou zeptat našich online kartářek na telefonu na výklad karet.

 

Přejeme vám příjemnou zábavu, pozitivní pohled na váš život a váš vlastní svět, úspěch, dobré zdraví, štěstí a lásku!

Chcete-li, abychom vám byly průvodcem vaší nové cesty „Měním svůj život“, pak jsme tu pro vás, napište nám, co vás trápí, s čím chcete poradit, k čemu jste se rozhodli ve svém životě změnit, kam se posunout. Nabízíme vám osobní rozvoj a rady, jak dosáhnout lepšího života.

 

Tým Dobrá kartářka

 

 

Komentáře jsou vypnuty.