Vodnář

AQUARIUS (20. LEDEN – 18. ÚNOR)

Vodnáři jsou přemýšliví a rozvážní, přitom však oplývají vtipem a rádi se setkávají s novými lidmi. Vyznávají humanistické ideály, jsou ochotni bojovat za spravedlnost, vyšší principy. Jejich konání směřuje k všeobecnému užitku. Tito lidé jsou přátelští, vždy připraveni podat pomocnou ruku, zároveň jsou ale nevtíraví a zdrženliví. Do vínku dostali taktéž dobré rozumové schopnosti.

Vodnáři mohou na své okolí v některých případech působit značně podivínsky, ať už se to týká jejich mnohdy radikálních názorů, či jejich aktivního boje za věci, kterým věří. Jejich negativní vlastností je nepřesnost a také sklon podléhat depresím.

Věštírna Dobrá kartářka radí

Povolání: ve své činnosti jsou Vodnáři houževnatí a trpěliví, přesto nevyhledávají příliš namáhavou práci. Uplatňují se v uměleckých sférách, ve zdravotnictví, jako architekti, učitelé, inženýři.

Láska a vztahy: v manželství bývají věrní a spolehliví.

Zdraví: jejich tělesná konstituce je pevná, měli by si však dát pozor na nepravidelné stravování, které přivozuje choroby zažívacího ústrojí. Jsou náchylnější k onemocněním krve a krevního oběhu.

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.