Váhy

LIBRA (23. ZÁŘÍ – 23. ŘÍJEN)

Jedinci narození v tomto znamení mají nadprůměrně vyvinuté estetické cítění. Sami jsou často také umělecky nadaní, milují harmonii, je u nich vyvinut silný smysl pro spravedlnost. V jednání s ostatními lidmi vynikají svojí schopností diplomacie, rychle si získávají jejich přátelství a sympatie. Jejich vzhled bývá často v souladu s krásnými duševními vlastnostmi.

Mnohé Váhy jsou v citové oblasti lehce zranitelné. Pokud se v jejich životě vyskytnou vážnější problémy, potřebují podporu svých blízkých, aby je překonali. Nechávají se ovládat spíše citem, nežli rozumem. Také mají sklon k nerozhodnosti a do značné míry lpí na svých ideálech.

Věštírna Dobrá kartářka radí

Povolání: Váhy se mnohdy vydávají na uměleckou či obchodní dráhu, kde plně uplatní své vlohy. Jsou předurčení k profesím vyžadující jednání s lidmi.

Láska a vztahy: ačkoliv milují svobodu a nezávislost, nemohou žít sami. Jejich partner pro ně představuje nepostradatelnou životní oporu.

Zdraví: nemoci se jim díky jejich dobré tělesné konstituci vyhýbají. Pokud přece jen onemocní, tak některou chorobou ledvin nebo nervového systému.

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.