Střelec

SAGITARIUS (22. LISTOPAD – 21. PROSINEC)

Tito jedinci jsou optimistického založení, milují svobodu a potřebují neustálé podněty a aktivitu. Bývají výbornými sportovci, stejně jako dovedou vytrvale trénovat, přistupují také ke svému zaměstnání. Vyznačují se velkou pracovitostí, obvykle vykonávají povolání, které je skutečně baví. Většinou se jim v životě díky jejich odvaze a sebejistotě všechno daří. Stejně jako zrozenci ve znamení Vah, také Střelci mají silně vyvinutý cit pro spravedlnost.

Střelec dokáže vycítit slabé místo druhého člověka, a dojde-li ke konfliktu, dokáže svým ostrým jazykem těžce ranit. Někdy se chová neklidně a rozporuplně, rozvaha a duševní vyrovnání se u něj dostavuje až v pozdějších letech.

Věštírna Dobrá kartářka radí

Povolání: Střelcům vyhovuje zaměstnání s pružnou pracovní dobou, na vědeckých postech dosahují vynikajících výsledků. Nejdeme mezi nimi také hodně právníků a duchovních.

Láska a vztahy: pokud partner pochopí, jak se Střelcem správně zacházet, může se spolehnout na jeho věrnost a lásku. Jelikož však uzavírají manželství poměrně brzo a pouze na citovém podkladu, je pozdější rozpad vztahu nasnadě.

Zdraví: pokud onemocnění, bývá to z nadměrného vypětí. Kvůli jejich přílišné aktivitě hrozí různé úrazy.

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.