Štír

SCORPIUS (24. ŘÍJEN – 21. LISTOPAD)

Je těžké podat obecný popis tohoto znamení, neboť lidé v něm narození, se od sebe značně odlišují. Najdeme zde ty, kteří oplývají nejhoršími neřestmi a povahovými vlastnostmi, až po jedince duševně převyšující své okolí. Pozitivní typ Štíra má obrovské nadání, zajímá se o veškeré dění kolem sebe, je nesmírně houževnatý a sebejistý ve vystupování na veřejnosti.

Negativní konstelace mají u Štírů za následek pyšnost, chorobnou žárlivost, bezohlednost a pomstychtivost v jejich jednání. Pokud Štírovi někdo ublíží, nikdy mu to nezapomene a jednou takové jednání i s úroky oplatí. Nikdy úplně neodhalí svoje nitro, tajemství si nechává pro sebe. Velmi si potrpí na lichotky, čehož jejich okolí neváhá využít.

Věštírna Dobrá kartářka radí

Povolání: nezřídka nacházíme v tomto znamení narozené renomované vědce, lékaře, spisovatele či slavné umělce.

Láska a vztahy: obecně se Štíři nehodí pro manželství, jejich svazky končívají rozvodem. Jsou silně eroticky založení a díky své uhrančivé osobnosti nezůstávají dlouho sami.

Zdraví: Lidé ve znamení Štíra jsou velmi odolní. K nejcitlivějším místům patří pohlavní orgány a vylučovací soustava, nevyhýbají se jim také úrazy.

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.