Rak

CANCER (22. ČERVEN – 22. ČERVENEC)

Raci jsou velmi citově založení a mají hluboký smysl pro rodinu, umí vytvořit harmonické rodinné zázemí. Jejich povaha je spíže zasněná a sentimentální, na veřejnosti se projevují spíše nejistě a bojácně. Oplývají dobrou pamětí a jsou chápaví. Tito lidé si díky své citlivosti málokoho pustí blíž k tělu, trvá dlouhou dobu, než si získáte jejich důvěru. Ke svým přátelům jsou však velmi štědří, jsou vždy ochotní je vyslechnout a udělat pro ně maximum.

Negativními vlastnostmi Raků bývá značná netrpělivost, neklid, přecitlivělost a náladovost. Pokud jdou za určitým cílem, někdy si počínají až bezohledně. Často se také vyhýbají jakékoliv konfrontaci, odkládají důležitá rozhodnutí a problémy. Projevuje se u nich sklon k lenosti.

Věštírna Dobrá kartářka radí

Povolání: nejsou zrozeni k osamělé práci, nejlépe jim vyhovuje být v zaměstnaneckém poměru s určitou volností a svobodou v rozhodování.

Láska a vztahy: ke svým nejbližším se chovají nanejvýš starostlivě a láskyplně. Dokáží se vcítit do pocitů jiných lidí, ve svých sympatiích jsou však nestálí, nelze spoléhat na jejich absolutní věrnost.

Zdraví: nejchoulostivějšími částmi jejich těla jsou žaludek – často trpí trávicími obtížemi nebo žaludečními vředy, hrudník nebo prsa, kolena, ledviny, močový měchýř.

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.