Kozoroh

CAPRICORNUS (22. PROSINEC – 19. LEDEN)

Kozorozi mají obrovské odhodlání jít za svým cílem. Vytrvale šplhají výš a výš, dokud nevystoupí až na pomyslný vrcholek.  Jsou to lidé pracovití, vážní, praktičtí a zdrženliví. Už od dětství vynikali mezi ostatními díky svým rozumovým schopnostem. Nemají rádi velké změny, ve svých názorech bývají konzervativní, zadané úkoly plní důsledně a spolehlivě.

Zrozenci v kozorohu mohou jít v některých případech zaslepeně za vlastním cílem, což může hraničit až s fanatismem.  Nebývají velkorysí, protože vše vidí jen ze svého úhlu. Ve své povaze jsou až na výjimky spíše uzavřenější.

Věštírna Dobrá kartářka radí

Povolání: jelikož jsou Kozorozi velmi ambiciózní, dosahují vysokého vzdělání. Podstatné je pro ně vydobýt si dobré společenské postavení a uznání. Dobře se uplatní ve státní správě a jako zaměstnanci ve velkých firmách.

Láska a vztahy: Kozorozi jsou ve svých vztazích věrní, své protějšky si totiž nejprve důkladně prověřují. Protože partnera hledají čistě na základě rozumu, manželství nebývají kdovíjak šťastná. Postupem času se mohou uzavřít do sebe, čímž pochopitelně trpí jejich blízcí.

Zdraví: Kozorozi mají sníženou odolnost vůči nachlazení, revmatickým chorobám a žaludečním poruchám.

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.