Horoskop na říjen

Znamení zvěrokruhuPokud říjen provázejí mlhy, potom můžeme v zimě čekat velkou sněhovou nadílku. Ale také se říká: co v říjnu zimy přibude, v lednu jí opět ubude. Tak snad nás zahřeje říjnový horoskop.

BERAN

V říjnu prožijete mnoho emočních situací. Ti z vás, kteří čekají na lásku, se mohou konečně dočkat. Na sklonku babího léta potkají spřízněnou duši. Přátelé i kolegové budou k vám velmi empatičtí, můžete se spolehnout na jejich pomoc či radu. V zaměstnání budete mít prostor k seberealizaci a práce vám půjde od ruky. Celkově prožijete poklidný podzimní měsíc. Pozor si dávejte však na osobní finance, větší výdaje prohloubí díru v rozpočtu a budete se muset uskromnit.

BÝK

Těšte se na klidný měsíc. S partnerem budete řešit drobné neshody, nevadí vám drobné ústupky vůči vašemu pohodlí. Vše tak vyřešíte k oboustranné spokojenosti. Budete se cítit ve fyzické i psychické pohodě, zřejmě čerpáte z energie nabité z předchozích měsíců. Čeká vás nepříjemné papírování a vyřizování osobních věcí po úřadech. Obrňte se trpělivostí, bude to časově náročné. Koncem října vás potrápí zdravotní potíže. Obyčejné nachlazení se může změnit ve větší problém, když se pořádně nevyléčí.

BLÍŽENCI

Ve vaší rodině dojte k pozitivní životní změně – svatba, početí či narození nového člena. Udělá vám to velkou radost a projasní podzimní dny. Mějte oči otevřené, ve vaší blízkosti se objeví zajímavý člověk, který vám změní pohled na svět. Přivede vás na novou cestu způsobu života. Pokud nikoho takového nepotkáte, pravděpodobně jste dostatečně nenaslouchali a dotyčný prošel kolem vás bez povšimnutí. Zklame vás blízký známý či kolega, dané sliby nedodrží a bude se jen vymlouvat.

RAK

Čeká vás spousta zajímavých situací a záhad. Určitě se nebudete nudit. Spousta věcí vám nedá spát. Musíte se smířit s tím, že je tolik věcí, které nemůže ovlivnit. Nepřebírejte problémy ostatních tak moc na sebe, budete z toho bezmocní a zoufalí. Nechte věci běžet svým tempem. Věnujte se své rodině, je čas na dlouhodobější plány. Partner to jistě ocení. V pracovní oblasti není zrovna vhodná doba na změny. Pokud máte neshody se šéfem, rozhodně volte mírnější tón komunikace. Mohli byste také o práci přijít.

LEV

Nyní můžete zrealizovat pracovní plány, které nosíte delší dobu v hlavě. Čeká vás za to finanční ohodnocení, nebuďte však příliš lační, můžete vzbudit dojem chamtivce a pro okolí se stát nesnesitelnými. Trocha skromnosti vám neuškodí. Na konci měsíce se mohou objevit spory se členy rodiny, přistupujte k nim s odstupem, vše se nakonec hladce vyřeší a vy si získáte sympatie obou stran. Dávejte si pozor při manipulaci s elektrickými spotřebiči. Mohli byste se lehce popálit.

PANNA

Vaší psychickou pohodu ovlivňuje počasí. Když svítí sluníčko, cítíte se skvěle, vše vám jde lehce od ruky. Jakmile zaprší, propadáte melancholické náladě a nic vás nebaví. Hledejte rozptýlení mezi přáteli. Zajděte se pobavit do kina či divadla. Koncem měsíce budete zavaleni prací, náladovost vymizí. Peníze spíše šetřete, čekají vás neplánované výdaje. Půjčovat si od přátel se nevyplácí, dluhy dělají zlou krev, raději spoléhejte na vlastní úspory.

VÁHY

Prožíváte harmonické období, na partnera se můžete ve všem spolehnout. Toleruje vám i časté výkyvy nálad, kdy nemáte k ostřejšímu slovu daleko. Přemýšlejte občas nad svým jednáním, opravdu si to nezaslouží. Nezadaní mohou potkat někoho, kdo bude velmi sympatický. Dávejte si však pozor na pěkné řeči, mohou zastírat nekalé úmysly. Dejte novému vztahu čas a prověřte si ho. V zaměstnání vás nečekají žádné dramatické změny. Nový kolega či spolupracovník vám padne do noty, budete si rozumět po profesní i osobní stránce.

ŠTÍR

V říjnu vás čeká velké cestování. Může to souviset s pracovní či soukromou cestou, ale také v hledání sebe sama. Budete-li trávit delší čas bez rodiny, nezapomínejte s nejbližšími komunikovat alespoň na dálku. Doba odloučení se bude zdát nekonečná. Přepadá-li vás často melancholická nálada, vyzkoušejte světelnou terapii. Při slunečném počasí vyrazte na procházku do přírody. Večer si rozsviťte doma všechna světla, přidejte svíčky a pusťte si příjemnou hudbu. Správnou cestu najdete, pokud poslechnete svoji intuici.

STŘELEC

Věnujte se svým koníčkům, dělejte věci, které máte rádi. Budete mít dost času jen pro sebe. Využijte to, koncem měsíce vás čeká více pracovních povinností. Život přinese nečekané překážky. Bude nutné začít řešit dlouho odkládané neshody s okolím. Vyhoďte kostlivce ze skříně a začněte s čistým stolem. Většinou malichernosti nám zbytečně komplikují život. Dávejte si pozor na to, co jíte. Nedojídejte zbytky, mohly by vás potrápit dlouhodobější žaludeční potíže, Vždy jezte čerstvé jídlo.

KOZOROH

Čekají vás nové začátky. V pracovní rovině může jít o nabídku jiného místa či spolupráce na něčem novém. Změna může být i v rodinné oblasti. Toužíte-li po miminku, může se právě tento měsíc zadařit. Můžete také poznat zajímavého člověka, který, jak se ukáže, je váš vzdálený příbuzný. Nezadaným bude přát štěstí v navazování známosti. Celkově se obrňte trpělivostí, nevrhejte se po hlavě do všeho, co vypadá lákavě. Každý krok si pořádně promyslete.

VODNÁŘ

Dá se říct, že říjen pro vás bude nudným měsícem. Vše poběží svým životem, nic vás nevyvede z rovnováhy. Dokonce budete mít čas i chuť udělat věci, které jste už dlouho odkládali. Odpočívejte a věnujte se také svým nejbližším. Překvapením bude, že vám běžné rodinné věci budou dělat radost. V práci vystupujte se zdravým sebevědomím, je důležité ukázat, že si stojíte za svým. Přílišná arogance kolegy popudí a naopak přílišná skromnost nevzbudí důvěru.

RYBY

Občas máte pocit, že žijete ve snu. Věci, které se dějí kolem vás, vám přijdou neskutečné. Dostáváte se do komunikace s lidmi, se kterými je těžko vyjít. Chce to velkou dávku diplomacie, abyste nikoho neurazili. Možná si to příliš berete a zbytečně řešíte věci, které se stejně nedají ovlivnit. Berte život s rezervou, brzy se vám uleví. Věnujte se více sami sobě, jednejte podle intuice a pocitu. Dávejte si pozor na bolesti zad hlavně v bederní oblasti. Nenoste příliš těžké věci a snažte se trochu posilovat břišní partie.

Komentáře jsou vypnuty.