Horoskop na leden

Znamení zvěrokruhuMáme tady nový rok 2015, podle hvězd by měl být klidný, bez velkých změn. Záleží však na každém z nás, jak přistoupí ke svému životu. Naše horoskopy vás budou celým rokem provázet a mohou vám naznačit cestu, kterou byste měli jít. Leden je časem předsevzetí a slibů. Pokud však nemáte pevnou vůli svým předsevzetím dostát, raději si žádná nedávejte. Lednový horoskop vám poví, jak na tom jste.

 

Věděli jste…

Leden studený, duben zelený.
Teplý leden, k nouzi krok jen jeden.
Jak vysoko v lednu leží sníh, tak vysoko tráva poroste.
Když není konec ledna studený, únor to dvakrát nahradí.
Je-li leden nejostřejší, bude roček nejplodnější.

BERAN

sváteční nálada bude z vás vyprchávat jen pozvolna. Těžce se budete vracet k pracovním povinnostem.  Musíte se trochu přemoci. Jste cílevědomí a pilní, tak na tyto své výhody vsaďte. V letošním roce vložte energii do toho, na čem vám skutečně záleží. Ať už uvažujete o svatbě či realizaci vysněné práce, můžete si být jisti, že letos je správný okamžik.  V lednu budete bojovat s kily, která jste nabrali během svátků. Může vás potrápit žaludek a bolest zad. Chce to střídměji jíst a více se pohybovat.

BÝK

Jste nabiti optimismem a elánem. První letošní měsíc budete velmi aktivní, dá se říct, že stihnete spoustu věcí, i vyřídit zapomenuté resty. Vaše energie bude nakažlivá. S partnerem či rodinou si naplánujte prodloužený víkend. Pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a možná také poznáte nové lidi, kteří vám padnou do noty. Pokud toužíte po nových věcech, které by vám usnadnily každodenní život, budete marně čekat, až budou ve slevě. Nechcete-li čekat, podívejte se po bazarech, možná tam na vás čeká ten pravý úlovek, který vám udělá radost.

BLÍŽENCI

Poučit se z vlastních chyb, to byste měli mít na paměti celý nový rok. Za neúspěch a nedorozumění, které vás potkaly loňský rok, jste si, víceméně mohli sami. Jednejte čestně a nenechte se zvyklat našeptávačemi. Ne všichni z vašeho okolí to s vámi myslí dobře. Nenechte se ovlivňovat a dejte na svůj zdravý úsudek. Menší vichřice prověří pevnost vašeho vztahu. Možná si jen potřebujete s partnerem od sebe odpočinout. Buďte trpěliví, chce to jen čas.

RAK

Nečekejte na zázrak a začněte jednat sami. Nic není zadarmo. Na začátku roku jste nabití energií a dobrými nápady. Zkuste je hned zkraje roku zrealizovat. Vaše pracovní nasazení je vysoké a mělo by se vám dařit. Pokud hledáte partnera, nedejte na první dojem. Někdo, kdo se vám z počátku moc nezamlouval, může nečekaně odkrýt svoje vlastnosti, které vás ohromí. Buďte otevřeni vyposlechnout si druhé, můžete se o nich dozvědět spoustu zajímavého. Po zdravotní stránce si dejte pozor na námrazu. Neopatrnost vás může v lepším případě stát zvrtnutý kotník.

LEV

Osoby narozené ve znamení Lva by se měly po celý leden trochu uskromnit a neutrácet tolik. Pamatujte, že i věci koupené se slevou, musíte zaplatit. Opravdu potřebujete věci, které se vám líbí? Raději si peníze šetřete, koncem měsíce je budete potřebovat na mnohem důležitější věci. V zaměstnání bude panovat klidná atmosféra. Nezanedbávejte však své povinnosti, šéf si to může kdykoliv prověřit. Dávejte si také pozor na pozdní příchody či brzké odchody z práce. Někdo z vašich spolupracovníků vám to bude mít za zlé a nemusí si to nechat jen pro sebe.

PANNA

Vánoce a konec roku jste si opravdu užili do sytosti. O to hůře se budete vracet k běžným povinnostem všedního dne. Jste unavení a myšlenkami stále někde mimo. Seberte se včas, než si toho někdo všimne. Dopřejte si víkend jen pro sebe a naberte sil. Úspěch v rodinné i pracovní oblasti budete sklízet, pokud si tvrdě půjdete za svým. Jedině tak dosáhnete kýženého výsledku. Toužíte-li po nějakém posunu či změně, čeká vás náročná a dlouhá cesta, kterou musíte začít už během ledna. Záleží tedy jen na vás, jak budete usilovní a vytrvalí.

VÁHY

Opatrnost a smysl pro spravedlnost – to jsou vaše typické vlastnosti, které se právě teď projeví. Stanete se součástí situace, ať už jako pozorovatel nebo přímý účastník, kdy budete muset rozeznat, co je správné. Pokud budete moci se někoho zastat či někomu pomoci, udělejte to bez rozmýšlení. V opačném případě by vám vaše svědomí nedalo spát. V rodinném životě vás čeká odloučení. Partner nebo děti se vydají na delší cestu. Pravděpodobně to bude nečekané rozhodnutí, se kterým se budete těžko vyrovnávat. Respektujte to, to je nejlepší, co můžete udělat.

ŠTÍR

Hned zkraje roku vás čeká malý konflikt. Setkáte se se dvěma typy lidí, jedni budou ke svým povinnostem přistupovat velmi povrchně a druzí budou nabití energií a sršet nápady. Bohužel budete stát mezi nimi a musíte najít způsob, jak vést práci ke zdárnému konci. Bude vás to stát notnou dávku empatie a porozumění, občas také přemáhání. Když už nebudete vědět, jak dál, jednoduše jim přitakávejte a zároveň trvejte na svém. Díky svým komunikačním schopnostem a nadhledu tuto situaci do konce měsíce zvládnete. V poklidu domova se budete cítit unaveni, dopřejte si čas na relaxaci.

STŘELEC

Nenechte se vytočit jízlivými komentáři svého okolí. Budete více podráždění a necháte se lehce vyprovokovat ke konfliktům. Snažte se nejprve uklidnit, a pak jednat. Pomáhá počítání v duchu do deseti nebo hluboký nádech a výdech. Když zachováte klid a reakci si rozmyslíte, uvidíte, že protivníka rychle umlčíte. Počítejte s tím, že během měsíce potkáte více těch, kteří budou zkoušet vaši trpělivost. Toužíte-li už delší dobu obléknout si něco, co je tak trochu extravagantní, zkuste to právě v lednových dnech. Nečekaně kladné reakce vás příjemně překvapí.

KOZOROH

Jste dítětem štěstěny a moc dobře o tom víte. Ostatně minulý rok se vám dařilo v partnerském i pracovním životě. Dejte si však pozor na lichotky a včas sundejte růžové brýle. Je tady nový rok a začátek nových příležitostí. Kdo chce neustále být opěvován z minulých úspěchů, může také tvrdě dopadnout na zem. Je čas opět normálně žít. Neslíbili jste partnerovi výlet nebo kulturní zážitek? Nečeká na vaši návštěvu někdo z rodiny či přátel? Nezapomeňte na dané sliby. Koncem měsíce si dejte pozor na nachladnutí. Čeká nás ještě dlouhá zima a mrazivé dny mohou zaútočit na vaši oslabenou imunitu.

VODNÁŘ

Do nového roku vstoupíte lehce s úsměvem na rtech. Budete sršet humorem a dobrou náladou, takže se lehce stanete středem pozornosti. Práce vám půjde celý měsíc lehce od ruky. Snažte si tuto energii udržet. Občas se objeví nějaký šťoural, který vám bude chtít znepříjemnit život. Když si udržíte nadhled, nemůže vás nikdo vytočit. Nezadaní Vodnáři by si měli dát pozor na osoby opačného pohlaví, které se budou snažit za každou cenu je ohromit. Nedejte na krásné řeči, aby se vám nezatočila hlava. Následné procitnutí by mohlo být velkým zklamáním.

RYBY

Právě v těchto dnech si uvědomíte, jaké jsou pravé životní hodnoty. Ve vašem okolí dojde k zásadní životní události, kdy si uvědomíte, co je v životě opravdu důležité. Zároveň poznáte, kdo je skutečný přítel, na kterého se můžete vždy spolehnout. Dá se říct, že první měsíc v novém roce bude velkým zemětřesením. V práci vás potěší novoroční prémie. Kupte si něco pro radost nebo si s partnerem udělejte pěkný večer. Zasloužíte si odměnu.

Komentáře jsou vypnuty.