Horoskop na červen

horoskop-znameniČervnové pranostiky:

Jestli červen mokrý bývá, obilí pak málo rodívá.
Červen, je-li více suchý než mokrý, urodí se hojnost dobrého vína.
Jak červen teplem září, takový bude i měsíc září.
Červnové večerní hřmění – ryb a raků nadělení.

BERAN21. 3. – 20. 4.

Červen je stvořen k tomu, abyste předvedli své znalosti a dovednosti. Pokud studujete, rozhodně neodkládejte zkoušky na pozdější termíny. Soustřeďte se na učení, ať máte povinnosti brzy za sebou. Na konci měsíce si můžete užívat zasloužené prázdniny. Pokud školu navštěvuje váš potomek, udělejte si na něj čas. Třeba potřebuje něco vysvětlit nebo jen psychicky povzbudit. Obecně platí pro všechny Berany, že vám tento měsíc nic zadarmo do klína nespadne. V práci budete muset vyvíjet více aktivity, abyste se v očích šéfa neshodili. Nezapomínejte na svého partnera. Léto se blíží a všichni potřebují odpočinek, tak můžete pro tentokrát tolerovat jeho špatnou náladu.

BÝK21. 4. – 20. 5.

Budete mít těžkou hlavu z toho, že svět není dokonalý. Vytáčí vás lehkovážnost vašeho okolí, lidé nedodržují sliby ani termíny, navíc ani nespěchají s omluvou. Bohužel, nezbude vám, než se s tím smířit. Než si ničit nervy tím, co stejně nemůžete ovlivnit, raději vypusťte páru a jděte si třeba zaběhat, nebo odjeďte na prodloužený víkend. S nákupem drobné elektroniky nespěchejte. Nehleďte na cenu a dopřejte si kvalitní výrobek, určitě uděláte dobře. Zajděte s partnerem či rodinou na večeři do restaurace. Zasloužíte si to.  Problémy se zády rozhodně nepřecházejte, raději se objednejte k neurologovi nebo fyzioterapeutovi.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Červen věnujte ke zlepšení fyzičky. Potřebujete protáhnout tělo, poslední dobou jen sedíte u počítače a zapomínáte na pohyb. Navrhněte společné sportování partnerovi či přátelům, jedině tak se přestanete vymlouvat, že nemáte čas. Pohyb přece uvolňuje hormony štěstí. Navíc se vám zlepší nálada a malichernosti hodíte za hlavu. Na pracovní poradě vám šéf možná vyrazí dech nepříjemnou zprávou. Musíte se rychle vzpamatovat a pokusit se plnit povinnosti, které vám byly naloženy na bedra. Pozor na své finance, příliš utrácíte. Dávejte si pravidelně stranou rezervu na neplánované výdaje.

RAK22. 6. – 22. 7.

Do okolí vysíláte úsměvy, ale vnitřně vám zrovna do skoku není. Řekněte blízkým, co vás trápí. Buďte však ostražití, neříkejte důvěrné a soukromé informace lidem, které dobře neznáte. Někdo by to mohl zneužít. Pokud se tak stane, zůstaňte v klidu a buďte trpělivý, brzy se vše obrátí k lepšímu. Nezadané čeká setkání se zajímavým člověkem opačného pohlaví, které jim vyrazí dech. Neměli byste však být zbrklý, mohli byste svůj protějšek vylekat a pokazit si začátek něčeho krásného. Zajděte konečně do relaxačního centra, které vám přátelé pořád doporučují. Je čas udělat něco také pro sebe.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Vážení Lvi, možná s překvapením tento měsíc zjistíte, že psát si poznámky je jedinečný a dokonalý nástroj k třídění a uchovávání myšlenek. Ti, kdo věci zaznamenávají a nenechají tak uniknout žádnou myšlenku, budou díky tomuto zvyku ve výhodě. Ať už jde o seznam povinností, datum důležité schůzky, nebo pracovní námět, uvidíte, že právě v těchto dnech to oceníte. Červen je pro vás navíc velmi pozitivní měsíc. Lvům se dostane uznání v práci za jejich pracovitost. Čekají vás zajímavé bonusy a pochvala od šéfa jistě taky potěší. Neodmítejte pozvání na večer, ať už to má být rande nebo třeba jen posezení s přáteli. Budete se výjimečně bavit.

PANNA23. 8. – 22. 9.

Červen bude pro Panny úspěšným měsícem. Začnete více naslouchat vašemu okolí. Zjistíte, že vaše trable jsou oproti problémům některých kolegů či známých snesitelné. To vás konečně přinutí jednat a vyřešit to, co už pěkně dlouho odkládáte. Červnové dny jsou nakloněny Pannám toužícím po novém partnerovi. Vyrazte do společnosti a nebojte se oslovit toho, kdo je vám sympatický. Získáte spoustu zajímavých zkušeností. Nejvyšší čas je skončit také se zlozvyky. Poslouchejte své zažívání. Víte, že vám nedělá dobře, když se přejídáte nebo jíte ve spěchu. Přemýšlejte více o tom, co jíte.

VÁHY23. 9. – 23. 10.

Pro Váhy je červen ideální příležitostí vydat se s partnerem do přírody vstříc společným zážitkům. Váš vztah se tím upevní. Pokud máte novou známost, užijete si spoustu zábavy, získáte nové zkušenosti a vyzkoušíte nové věci. Váhy budou mít zkrátka upřímnou radost ze života. Zároveň si v zaměstnání nenechte utéct důležité novinky. Čiperný kolega se bude snažit přebrat vám vaši práci. Buďte proto ve střehu a nezanedbávejte povinnosti.

Rodiče to s vámi myslí dobře, i když nesouhlasí s vašimi názory na život. Pamatujte na to v zápalu hádky, abyste neřekli něco, čeho byste litovali.

ŠTÍR24. 10. – 22. 11.

V červnu budete pro své okolí důležitou oporou. Souhra náhod vás několikrát dostane tam, kde bude někdo potřebovat pomoc, a vy vždy ochotně pomůžete. Zachráníte tak mnoho lidí od nepříjemností. Určitě se vám za to odmění. Dávejte si pozor na alergie. Mohly by se vyskytnout i u jedinců, kteří byli dosud vůči nim odolní. Užívejte si společných chvil s rodinou a nehádejte se kvůli maličkostem. Svobodným Štírům jsou hvězdy nakloněny, proto vyrazte do společnosti nebo si dejte inzerát do seznamovací agentury. V práci zaměřte pozornost tam, kde je jí nejvíce potřeba a nenechte se rozptylovat maličkostmi. Jinak se vám povinnosti začnou kupit.

STŘELEC23. 11. – 21. 12.

Tak rádi byste si odpočinuli, ale dovolená v této chvíli nepřichází v úvahu. Budete muset ještě chvíli vydržet. Zároveň získáte nebývalý nadhled. Stresové situace budete řešit v klidu a s rozvahou. Okolí bude překvapené vaším osvíceným a prozíravým přístupem. Uděláte dojem nejen na své kolegy, ale také na partnera. Celkově se vám bude tento měsíc dařit a vše vám půjde od ruky. Pokud budete potřebovat přijít na jiné myšlenky, pak večerní zábava s přáteli je opravdu to pravé. Nezapomínejte pečovat o své tělo, vaše pokožka potřebuje ošetřit vhodným krémem.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Nedejte příležitost konkurenci. Všichni jsou zvyklí, že Kozorozi se pyšní svými úspěchy. Teď by se však mohlo stát, že usnete na vavřínech a některý z kolegů bude sklízet úspěchy za vás. Kozorozi, kterým přebývají nějaké ty kilogramy, nemusí rezignovat na cvičení. Nikdy není pozdě začít něco dělat se svým zevnějškem. Navíc cvičení je prospěšné pro každého. Pokud s někým nesouhlasíte, dejte mu to najevo hned. Samozřejmě v rámci slušného vychování.

Doma se do ničeho složitého nepouštějte, věnujte se pouze základnímu chodu domácnosti a drobným opravám.

VODNÁŘ21. 1. – 20. 2.

Červen bude pro Vodnáře hektický. Uteče, ani nebudete vědět jak. Zvládnete vše, práci i rodinu. Na konci měsíce budete moci začít plánovat dovolenou. Pokud o něco žádáte partnera či rodinu, musíte to zopakovat vícekrát. Ubezpečte se, že rozumí vašim přáním. Jinak na splnění budete čekat dlouho. V tomto období přichází šance pro nezadané. Přijměte od přátel pozvání do společnosti. Narazíte tam na milou osobu, se kterou si budete hodně rozumět. Věnujte pozornost svému chrupu. Pokud vás začnou bolet zuby, zajděte hned k doktorovi. Jinak zubař odjede na dovolenou a budete muset počkat.

RYBY21. 2. – 20. 3.

Ryby patří mezi snílky a fantasty. Mnohým z nich se však bude díky tomuto charakteru v červnu dařit. Pro své okolí působí flegmaticky, zdání však klame. Pokud Ryby opravdu něco zajímá, dokáží si prosadit svou. Horoskop předpovídá ideální podmínky pro bláznivé nápady a osvícená vnuknutí, která jsou schopna přinést užitek více lidem. Všechny nesnáze z přechozích měsíců si teď plně vynahradíte. Získáte novou energii, která z vás bude přímo vyzařovat. Pak se nemůžete divit, že k sobě přitáhnete spoustu zajímavých nových lidí.

ban-kartarky2

Komentáře jsou vypnuty.