Andělské poselství 9

andel-kridla-nebe

 

Naděje mění nemožné v možné. Dává nám odvahu pokračovat a prosvětluje naše životy.

(Lorna Byrne)

 

 

Andělská moudra Lorny Byrne:

Výtažek z knihy: „ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ NADĚJE“

Dlouho před tím, než jsem začala psát, mi jedna žena, která se jmenovala Maura a která za mnou občas chodívala, vyprávěla nádherný příběh o tom, jak ji andělé jednou o Vánocích utěšili po tom, co jí zemřel manžel. Vánoce mohou být velmi smutnou dobou pro člověka, který ztratil někoho milovaného. Tyto Vánoce byla Maura u kuchyňského dřezu, myla nádobí a vzpomínala na hezké časy, kdy její manžel a její děti byli všichni pohromadě – narozeniny, křtiny, ale hlavně Vánoce. Její děti byly teď už všechny dospělé, ale i přesto si s nimi byla velmi blízká. Měla sice báječnou rodinu, ale to nezmírňovalo samotu, kterou cítila bez svého muže, kterého tolik milovala. Bylo jí tak smutno a osaměle a se slzami v očích prosila, „Dej mi prosím znamení. Ukaž mi, že tam někde opravdu jsi, že jsi úplně neodešel.“

Následovala svůj pocit a najednou nechala nádobí ve dřezu a vyšla z kuchyně na zahradu. Počasí bylo studené a proměnlivé a ona tam stála v zimě, dívala se kolem sebe a přemýšlela, jestli její muž může být opravdu v nebi a zároveň duchem s ní. Pohlédla na stromy a květiny, které vyrostly od té doby, co zemřel, a potom, přišlo jí to jako z ničeho nic, začalo sněžit.

Maura se zasmála a určitým způsobem cítila přítomnost svého muže, promluvila k němu nahlas. „Tak si mě vytáhl až na zahradu a zrovna začíná sněžit, je mi zima a sněží.“ Sněhové vločky se sypaly a pak, z důvodu, který si neuměla vysvětlit, jí zaujala jedna padající vločka. Nebyla jiná od těch ostatních, které kolem ní poletovaly, a přesto cítila silné nutkání chytit právě tuto vločku. Natáhla ruku a vločka jí přistála na dlani. S údivem se na ní podívala. Ta vločka se nerozpouštěla. Když se podívala pečlivěji, uvědomila si, že to není vločka. Bylo to peříčko, malinké peříčko velké jako sněhová vločka. Kolem nebyli žádní ptáci. Nebylo, dokud by mohlo spadnout. Jak se ho dotkla, vytryskly jí slzy a procítěně zašeptala „děkuju ti“. Poděkovala Bohu a andělům a svému tolik milovanému manželovi.

 

zdroj: www.andelevmychvlasech.cz

 
 

 

 

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.