Andělské poselství 6

andel-kridla-nebe

 

Člověk, který dovolí lásce, aby zvítězila nad nenávistí, není slabý. Naopak je velmi silný a je paprskem naděje nám všem.

(Lorna Byrne)

 

 

Andělská moudra Lorny Byrne:

O budoucnosti

Ve své knížce Schody do nebe Lorna popisuje dva druhy budoucností, které jí andělé ukázali. Jedna z nich je děsivá. Během jedné vize, bylo Lorně dovoleno, aby viděla, jak MŮŽE vypadat člověk budoucnosti. Lorna viděla mladého muže, kterému chyběly velké kusy mozku, jeho kosti byly z velké části z oceli a jeho duše byla tak slabá, že jí viděla jenom jako malé nepatrné světýlko. Lorna vypráví, že v jedné z možných budoucností začnou vlády testovat pokusy na mozku člověka a začnou s tím u nejchudších národů, které něco takového přijmou jenom proto, že jim za to vlády nabídnou velké peníze. Tak se postupně z lidí stanou napůl stroje, budou fyzicky silní a odolní, ale jejich duše bude potlačena tím největším možným způsobem. Takoví lidé nebudou vědět, proč žijí. Ucítí v sobě neuvěřitelnou prázdnotu a nicotu a jejich mozky budou ovládané zvenčí. Ani v tu chvíli však člověk nepřijde o svou duši, jenom se jí ale bohužel ještě víc vzdálí…

Druhá možná budoucnost, kterou Lorna naznačuje, je budoucnost, ve které se děti od malička učí ve školách používat své duchovní schopnosti. Píše, že když těmto dětem pouští v rámci dějepisu dokumentární filmy o tom, jak vypadala minulost lidstva, tak ty malé děti pláčou smutkem, když vidí, jak se dřív zacházelo s dětmi a s lidmi obecně. V této krásné budoucnosti budou mít děti možnost být zcela a plně dětmi a budou respektové jako bytosti, které právě přišly z duchovního světa. Svět bude v harmonii a míru…

Je na nás, která budoucnost nastane. I když lidstvo neprocitne a dojde k té strašné vizi budoucnosti, i tak nebude všechno ztraceno. Ta krásná harmonická budoucnost nezmizí, jenom se zase o velký kus vzdálí.

Chceme si opravdu nechat oddálit lepší budoucnost? Nebo už toho máme dost? Nemusíme chodit do ulic, stávkovat a proti něčemu bojovat – tím akorát posílíme to, proti čemu bojujeme, protože tomu budeme věnovat svoji pozornost. Náš boj musí být plný míru a lásky. Stačí, když odmítneme hrát svoji roli v krysím závodu, naplníme svoje srdce láskou a s láskou a radostí se budeme dívat do budoucnosti. Můžeme se začít chovat jako lidé šťastné budoucnosti už teď! Chceme-li porazit temnotu, je zapotřebí, abychom co nejvíc zářili. Naše světlo je nejúčinnější prostředek proti tmě.

Jsme stvořeni k obrazu Božímu, jsme děti Boží! A je na čase, abychom si to uvědomili a začali podle toho žít.

Bůh s vámi.

Autor: Jan Menděl

 

zdroj: www.andelevmychvlasech.cz

 
 

 

 

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.