Andělské poselství 12

andel-kridla-nebe

 

Nezapomeňte poděkovat svému strážnému andělovi. Ne protože potřebuje vaše díky, ale protože když poděkujete, pomůže vám to si uvědomit pomoc, které se vám od něj dostává.

(Lorna Byrne)

 

 

Andělská moudra Lorny Byrne:

Výtažek z knihy: „NEBESKÁ LÁSKA“

Všichni jsme čistá láska. Ale většina z nás tuto lásku v sobě uzamkla a nepouští ji ven. Tato láska v nás však zůstává. Můžeme ji uzamknout, ale nemůžeme ji zničit a vždy máme možnost ji uvolnit. Uvolníme ji tak, že se nejdříve naučíme milovat sami sebe. Pokud nejsme schopni milovat sami sebe, nejsme schopni milovat ani nikoho jiného.

Láska je nejmocnější síla na světě; pochází z nebe, z našich duší. Je to láska, která do našeho života přináší všechnu radost a štěstí; je to láska, která nás vede správným směrem a nutí nás jít kupředu nehledě na to, co se děje v našem životě; je to láska, která dává žití smysl.
Od dob, kdy jsem byla malé dítě, mě andělé učili o lásce a pomáhali mi fyzicky vidět sílu lásky.

Neustále vidím anděly. Nepamatuji se, že bych je někdy neviděla. Od první chvíle, kdy jsem po narození otevřela oči, byli kolem mě, i když jsem tehdy ještě nevěděla, že jsou to andělé. Pořád je vidím tak jasně, jako vidím svou dceru, jak sedí naproti mě u stolu. Nikdy nebyl ani jediný den, kdy bych neviděla anděly. Také vidím fyzicky sílu lásky, ale toto je poprvé, co o tom píši.

Všechna čerstvě narozená miminka jsou čistá láska. Cítí naprostou lásku sami k sobě a ví, že jsou dokonalá, láskyhodná a jedinečná. Přesto od prvních měsíců jejich života vidím, jak tato záře bledne a ve věku deseti let většina lidí (a tím myslím víc jak 90 %) uzavře výraznou část své lásky před sebou samými i před ostatními.

Bůh nám nedovoluje, abychom zničili, ztratili nebo zmenšili lásku. Ale můžeme většinu z ní uzamknout, jako bychom ji dali do klece a zahodili klíč. Tato láska ale nikdy nezmizí a vy máte možnost ji osvobodit. Můžete se rozhodnout si dovolit ji cítit. Když to uděláte, pomůže vám to v tom, že přestanete ničit sami sebe a druhé. Váš život bude šťastnější a naplněnější. Pokud dokážete milovat více sami sebe, budete schopni milovat více druhé a budete více sami sebou.

Váš strážný anděl vám může pomoct, abyste si více uvědomili lásku, kterou jste uzamkli. Váš strážný anděl vás bezpodmínečně miluje. Nikdy vás nesoudí a jste pro něj v každém ohledu dokonalí. Požádejte ho, aby vám pomohl vidět sebe sama tak, jak vás vidí on. Požádejte ho, aby vám to stále připomínal, obzvlášť když se začnete kritizovat a hledat na sobě chyby. Mnoho z nás si o sobě myslí tolik špatných věcí a tak málo hezkých. Jestli vám někdo někdy řekl, že se nemáte mít rádi nebo si sami sebe vážit, měli byste tuto myšlenku vzít a zahodit. Když o sobě přemýšlíme s láskou, uvolňujeme více lásky, která na nás padá jako déšť a činí nás šťastnějšími a sebejistějšími; když o sobě přemýšlíme negativně nebo kriticky, děláme přesný opak.

Vzpomínám si na jednu dívku, která za mnou před mnoha lety přišla. Byla velice nešťastná a vůbec se neměla ráda. Řekla mi, že si přijde ošklivá a že nesnáší svůj vzhled. Její strážný anděl stál vedle ní a řekl mi „Řekni jí, co vidíš, Lorno.“

To jsem také udělala. Řekla jsem jí, že má nádherné oči a úsměv. Řekla jsem jí, jak je hezká – a ona byla hezká.

Ale věděla jsem, že mi moc nevěří. Její strážný anděl mi řekl, abych se jí zeptala, jestli má ráda květiny. Řekla mi, že je miluje a že její nejoblíbenější jsou narcisy. Její strážný anděl mi potom řekl, abych jí pověděla, že se má dívat sama na sebe tak, jak se dívá na narcis. To jsem jí také řekla.

Asi rok potom ke mně znovu přišla a já okamžitě viděla tu změnu. Viděla jsem, jak z ní proudí síla lásky, která se otáčí, vrací se k ní a jemně ji zkrápí jako déšť láskou, která vychází z jejího nitra. Byla mnohem šťastnější a sebevědomější. Řekla mi, že pokaždé, když začala negativně přemýšlet o svém vzhledu, si vzpomněla na krásu a dokonalost narcisu. Řekla mi, že si do rohu svého zrcadla dala obrázek narcisu, aby jí to stále připomínal. Byla tak vděčná a řekla mi, že si myslí, že nebýt mě už by tady nebyla. Řekla jsem jí, že to nebylo mnou, ale tím, že naslouchala svému strážnému andělovi a učinila potřebné kroky k tomu, aby se znovu naučila mít ráda sebe samu.

Andělé mi řekli, že my všichni se můžeme naučit mít se víc rádi a pokud se to naučíme, bude v našem světě víc lásky. A proto jsem napsala tuto knihu.

 

zdroj: www.andelevmychvlasech.cz

 
 

 

 

Co říkají karty?
Zeptejte se kartářek věštírny Dobrá kartářka.
Kartářky jsou online na telefonu právě teď.
Věštírna>>

Komentáře jsou vypnuty.