Dobrá kartářka Mirra


 

Jsem Vodnář, v čínském horoskopu Drak a mí předci přišli před staletími z Transylvánie (narodila jsem se v horách na Valašsku, byť již čtvrt století žiji v Brně). Snad i to ovlivnilo můj osud a určilo mou cestu.

Kartářka Mirra a ezoterika

Esoterice a alternativní medicíně se věnuji naplno již více než 18 let a má spokojená a stabilní klientela je důkazem toho, že svou práci dělám s láskou a maximálně profesionálně.

 

Nabídka výkladu karet, věštby a rituálů
  1. VÝKLAD KARET – Pracuji s mariášovými, tarotovými a runovými kartami.
    V rámci výkladu se můžete ptát opravdu na  cokoliv – na lásku, zdraví, finance, práci, partnerství atd. Specializuji se také na analýzy podnikatelských záměrů.
  2. VĚŠTBA  z kamenných RUN
  3. PORADENSTVÍ  v oblasti partnerských vztahů
  4. Technikou AUTOMATICKÉ KRESBY odstraňuji blokády ve Vašem fyzickém i jednohmotném těle, čistím negativní energie, případně kletby (uřknutí).
    Že jste pod vlivem negativních energií poznáte tak, že se Vám přestane dařit v některé oblasti Vašeho života, nebo se, v horším případě, nedaří vůbec.
  5. MAGICKÉ RITUÁLY: například. čištění  karmického dluhu, případně zjištuji, zda nějaký karmický dluh máte (některé problémy si neseme jako negativní informaci v naší karmě), rituály na splnění přání, či odstraňování vlivu negativních energií atd.
  6. BYLINKÁŘSTVÍ – ráda poradím také s bylinkami a doporučím vhodnou alternativní léčbu, případně sestavím bylinnou kúru přímo pro Vás, či Vaše blízké.

Všem, kteří mi voláte, děkuji za důvěru. V rámci mých schopností udělám vše, aby jste se cítili lépe a zbavili se problémů.Jako dárek za Vaši přízeň a důvěru ode mne k výkladu karet dostanete krásný dárek – pročištění čaker.

Dobrou energii do příštích dnů.

 

 

Komentáře jsou vypnuty.