Dobrá kartářka Iva

 Klapka č. 20

Kartářka IVA

Iva – kartářka, numeroložka a intuitivní astroložka

Člověk přichází na tento svět s určitým  posláním a životním úkolem pracovat na sobě. Každý z nás si vybírá čas, místo a rodinu do které se chce narodit. Nic není náhoda a vše co nám do života přijde je energie, kterou máme zpracovat a která nás v životě posouvá k úkolům a poslání, které si máme tady splnit, Záleží na každém z nás. který vzorec si otevřeme.

Posláním astrologie je nahlédnout do našich vzorců a upozornit na situace, které se v našem životě mohou otevřít. Karmická astrologie nás upozorní na to,  co nám zanechali naši předkové a na čem je potřeba pracovat v našem životě.

Numerologie nám může pomoci najít naši cestu životem a pochopit životní situace, v kterých se právě nacházíme. Též nám může ukázat životní cykly do kterých budeme v průběhu života vstupovat.

  • Tarotové karty nám umožní nahlédnout do našich životů,  budoucnosti  a skrz ně  poznat sám sebe.
  • Karta Lenormand jsou  jasně dané a ukážou cestu, na kterou jsme se právě dostali.
  • Karty Andělské nás pohladí a předají poselství našich Andělů strážných.
  • Karty Symbolon – kde jsou prvky astrologie, přesně určí postoj a naše pocity v situacích, v kterých se nacházíme.

To vše je krásně propojeno a jako celek nám dá přesné informace o naší životní cestě.

Moje práce s astrologií, numerologií s kartami je pro mě posláním, prací a úkolem s láskou předávat dál jejich energii svým klientům k nalezení harmonie, celistvosti, lásky a radosti do Vašich životů. Svoji práci miluji a s pokorou a láskou Vesmíru děkuji.

S láskou, Vaše Iva

Pozn.: Iva si nyní prochází obdobím, kdy se musí maximálně věnovat rodině. Hned jakmile to bude možné se opět zapojí do našeho týmu. Možná pod jinou klapkou. Děkujeme za pochopení.

Komentáře jsou vypnuty.