Kdo prožil, ten pochopí

Nedávno mi zazvonil telefon a na displeji se objevilo číslo, které neznám. Projel mnou nepříjemně tíživý pocit naléhavosti z druhé strany a telefon jsem zvedla. Ozvala se cizí paní, která se dozvěděla, že jsem byla v televizi a že by se chtěla objednat. Na tom by nebylo nic tak špatného. Problém byl v tom, že volala na číslo, které je soukromé a mám ho pro situace, kdy mi volají děti, rodiče, nebo třeba lékaři. Soukromé číslo, na rozdíl od pracovního, na noc nevypínám a troufnu si ho zvednout i když se mi to nehodí, protože rodiče máme všichni jenom jedny.

Lidé nevolají jen tak. Vyladím i na tu energii obav a čekám možné špatné zprávy, zvlášť pokud má někdo v blízké rodině zdravotní problém. Ozve se klientka a chce řešit své starosti hned, anebo se v lepším případě objednat. Někdo jí v dobré víře poskytl bez mého svolení mé soukromé číslo. Mám prosbu o respekt. Vážím si svých milých klientů a jejich zájmu o mé služby. Pro objednávky uvádím veřejné číslo na svých stránkách 777 493 129. Nikde jinde neobjednávám. Když mám klienty a také o půlnoci, či ve tři ráno se mi na tento pracovní telefon nikdo nedovolá. Stačí mi poslat SMS a já se ozvu zpět hned, jak to jde.

Po večerech, nejčastěji po dvacáté hodině, když mohu a mám na to ještě energii, bývám také ráda online k dispozici pro okamžitý výklad na linkách uvedených na těchto stránkách, společně se svými kolegyněmi a kolegy. Soukromé číslo mám od toho, abych mohla okamžitě reagovat na rodiče, děti, lékaře. Ne pro objednávky. Děkuji všem za pochopení. Mám vás ráda a věřím, že mě pochopíte.

S láskou a v úctě Helen Stanku

Ps: Přišel mi v reakci dotaz:

PV: ,,Já to chápu. Ale sama musíte vědět co za lidi Vám to volá a proč otravují i na takovém soukromém čísle. Pravda je, že podnikatelé mají jedno číslo a na tom je lidé otravují stále a nejvíce večer a o víkendech“

Dobrá kartářka PV Paní v tom byla nevinně. Akorát, že já jsem čekala důležitý telefon z nemocnice. I já potřebuji řešit soukromé věci. Na telefon s klienty se potřebuji vyladit. Na soukromém čísle řešívám jiné věci. Vycítím, že volá někdo, kdo nese problematické energie, ale víc v tom nešťourám. V tomto týdnu to bylo již pětkrát. Posledně mi volala paní do hovoru právě s lékaři a věřte, že není příjemné, když mi v telefonu stále vyzváněcí tón ruší hovor s lékařem. Vnímám problematickou energii, donutí mě to rychleji ukončit hovor, řešit zdánlivě naléhavé volání a paní se chce pouze okamžitě zeptat na to, jestli má jet na dovolenou do zahraničí, nebo zůstat v Česku. Chápu, že je to pro ni problém, ale problémy klientů řeším na služebním, ne soukromém telefonu.

Komentáře jsou vypnuty.