Lucie – kartářka zasvěcená v Egyptě

Lidová psychologie, numerologie, výklad karet, to jsou domény paní Lucie.

Umí wholesale jerseys toho i mnohem víc, je velmi schopná také v astrologii, nápravě karmických, nefunkčních vztahů, partnerských kombinacích či rodinných konstelacích.

Zajímavostí je, že dvakrát absolvovala zasvěcení egyptských kněží do egyptských tajností, práce s energií ve velké Chufuově pyramidě po vykonání cesty poutníka z Cairo do Abu Simbel.

Velice rádi vám přinášíme náš rozhovor s ní:

LucindaDK: Co Vás přivedlo k poznání, že máte schopnost vidět nebo cítit něco víc než ostatní?

Lucie: Byly to různé “úkazy a “vidiny” co jsem mívala už v dětství, takže jsem si na tyto projevy paralelních světů zvykla, a přirozeně s 1. nimi vyrůstala. V době puberty jsem bojovala s imunitním onemocněním a bezradnost doktorů mé traveling rodiče donutila hledat alternativní léčbu. Díky tomu jsem wholesale NFL jerseys se dostala k mému průvodci, léčiteli a Oh prognostikovi Alešovi. A ten už mi ony jevy vysvětlil a přivedl mého tátu k nápadu, pořídit mi první karty.

DK: Jak jste se naučila technice, kterou nejvíce používáte?

Lucie: konání Přirozenou intuicí a pár nápadů přišlo “shora”. wholesale NBA jerseys Po zasvěcení se s nimi, jakoby,  roztrhl pytel.

DK: S čím se na Vás lidé obrací?

Lucie: Různě, od složitých životních osudů až po banality všedního dne. Nejčastěji ale řeší vztahy, práci, peníze a zdraví. Často si potřebují “jen” tzv. potvrdit, že se věci mají tak, jak je oni vidí. Aby mohli vykročit buď novým směrem, anebo změny v dané době, nepodnikat.

DK: Jak se čistíte po celém dni nahromaděných lidských starostí, sžívání se s nimi, soustředění, je nějaká metoda, kterou prozradíte?

Lucie: Obyčejně voda a oheň umí zničit nános stažených energií. Nabijí vás procházky mezi stromy a slunce.  Mým rozptýlením a přehozením na jiný  “level” je můj malý syn a jeho svět.

DK: Vnímáte svoji práci, svoje schopnosti jako poslání pomáhat druhým lidem?

Lucie: Jednoznačně, jinak tuto práci ani nemůžete dělat. Nezpracované ego vás velmi rychle může dovést k psychickým problémům. Paralelně se nehody a neštěstí promítnou do vašeho života. Proto je třeba nejprve poznat, studovat, najít pokoru a teprve potom můžete lidem podat pomocnou ruku. Je pochopitelné, že člověk s neuspořádaným či nespokojeným životem, nemůže radit wholesale jerseys ostatním. Kdyby to uměl, poradil by ponejprv sám sobě. A odpapouškovat pár frází z knih, život na správnou cestu neposadí.

DK: Kde Vás můžeme najít, jaký je na Vás kontakt?

Lucie: Najdete mě na webu Kartářek wholesale jerseys světla.

DK: Děkujeme.